Євген | Дата: Неділя, 13.01.2019, 16:40 | Повідомлення # 1 |
Пом. модератора
Група: Адміністратори
Повідомлень: 157
Статус: Offline
| Мотоблок МБ-6 (бензин) та причіпні механізми в короткому огляді.
Загальний вигляд прицепа для перевезення тюків, сіна, мішків з зерном тощо. Вага 49 кг. Довжина кузова 180 см, ширина - 160 см і висота 100 см. Тут вміщається 28 стандартних тюків соломи (чи сіна) розміром 90х50х40 см (Довжина, ширина, висота).
Прицеп перекидний і легко знімається. Для заміни на стандартний прицеп, достатньо відкрутити дві гайки і зняти болти кріплення. На ці ж самі кронштейни ставиться стандартний прицеп для перевезення сипучих грузів.
На цей прицеп завантажую 500 - 650 кг грузу. Призначений для сипучих матеріалів. Відеоролик роботи механізмів:
Нижче на фото, навантажений прицеп з тюками соломи. Виявилось, що він більш зручніший від того, який я зробив раніше. Тому що більший і легший на 15-16 кг. Саме те, що потрібно для перевезення вантажів у мішках, перевезення деревини, стебел кукурудзи, сіна.
(фото 4. З тюками соломи) Нижче на фото механізм фіксації кузова.
(фото 5) Різьбова втулка М27х2 приварена до основної труби. В неї вкручений різьбовий валик з фланцем, який при провертанні фіксує кузов прижимаючи його до поперечної труби.
Адаптер універсальний. Адаптер служить для обробітку невеликих земельних ділянок. На нього чіпаю підгортачі, окучники, бритви, долота та інше для рихлення, сапки, нарізання гребенів. До нього також чіпається каток водоналивний виготовлений з двох газових балонів призначений для коткування посівів бур'яка, люцерни тощо. На нього чіпаю обприскувач та секцію сівалки для висіву бур'яка.
(фото 6) Фото роботи обприскувача викладу згодом. Займає він 3 м ширини, ємність бака - 100 л. Регулюється тиск від 1,5 - 3,0 Атм. Ліве/праве крило оприскувача можна відклучати при потребі. Механізм підйому навіски здійснюється через блок шестерень з відношенням чисел 2/3. Тобто шестерня з числом зубів Z=14 приводить в рух шестерню з Z=21.
(фото 7) Шестерня Z=14 насаджена на двосторонній шліцевий валик. На іншому боці вала, також нарізані шліци на які насаджена ручка підйому і опускання навіски. Регулюється ручка по куту насадження на шліци (6 шліців) для зручності, а також по довжині для зменшення зусилля на руки.
(фото 8) Задня стяжка та механізм фіксації піднімання (опускання) навіски. від педалі іде тросик через ролик, який при нажиманні на педаль відключає фіксацію навіски, і вона ручкою піднімається вверх-вниз на задану висоту. Обробіток просапних культур - рихлення, сапка, підгортання картоплі, маркування рівців, сівба здійснюється при нажатій педалі (фіксація відключена).
(фото 9) Загальний вид причіпного адаптера з вчепленими окучниками та зчіпний пристрій. Під підніжкою-решіткою вмонтовано шестеренчастий насос для робіт з оприскуванням.
Такий вигляд має просапний культиватор для рихлення кукурудзи, буряка, картоплі та іншого.
|
|
| |