Неділя, 22.12.2024, 09:52Вітаємо Вас Гість | Головна | Реєстрація/Sign Up | Вхід/Log In

Форма входу

Категорії розділу

Пошук по сайту

Міні-ЧАТ

Повідомлення



Останні публікації

********
********
Videofilm uroczystości
200 – lecie kościoła Świętego Stanisława w Tarnorudzie.
В розділ VIDEO-матеріали завантажено 3 фільми приурочені події святкування 200-річчя храму в селі Тарноруді.
Відео - матеріал про похід на Стінку для вшанування пам'яті трагічно загиблих 1945 року
********
********
********
Приємного перегляду

Портали/сайти

Сторінками газет та TV



Свобода - тернопільська газета





Оцінка сайту

Оцініть сайт Фащівки
Всього відповідей: 315

Статистика переглядів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters

Реквізити сайту:


electronic mail:
gebev1961@gmail.com
evgyb@yahoo.com

НОВИНИ
Головна » Статті » Заг.Інформація

Залишимось з Com-Net чи виберем БіттерНет?
Сьогодні інтернет потрібен в кожному домі не менше ніж вода або світло. Міський користувач може вибрати будь-який пакет для користування інтернетом від максимального 100 Мбіт/с до невеликої швидкості наприклад 512 кбіт/с.
Як же вибрати для себе відповідну швидкість і правильного провайдера інтернету? І який вибір в селі маємо взагалі?
Звичайно ж швидкість інтернету потрібно вибирати виходячи з того, що ви робите в мережі і як багато ви готові віддати в місяць за доступ в інтернет. Будучи у родича в якого швидкість становила 15 Мбіт/с і користуючись таким інтернетом, то вона (швидкість) мене б цілком влаштувала. Працюючи в інтернеті, включено 2 браузери, і в кожному відкрито по 20-30 вкладок, при цьому проблеми виникають більше з боку комп'ютера (для роботи з великою кількістю вкладок потрібно багато оперативної пам'яті і потужний процесор) ніж з боку швидкості інтернету. Єдиний момент коли доводиться трохи почекати - це момент першого запуску браузера, коли завантажуються одночасно всі вкладки, але зазвичай це займає не більше хвилини.
Значення швидкості інтернету.
Багато користувачів плутають значення швидкості інтернету думаючи що 15 Мб/с - це 15 мегабайт в секунду. Насправді 15 Мб/с - це 15 мегабіт в секунду, а це в 8 разів менше мегабайтів і на виході ми отримаємо близько 2 мегабайт швидкість завантаження файлів і сторінок. Якщо ви зазвичай завантажуєте фільми для перегляду розміром 1500 Мб (Мегабайт), то зі швидкістю 15 Мбіт/с фільм буде завантажуватися 12-13 хвилин (це вже фільм в цифровій якості).
Пригадуєте як на початку появи комп'ютерів в наших оселях (2003 - 2004 рр) ми записували цілий фільм на "болванку" CD-R об'ємом 700 МБ і він вміщався (така якість фільму), а дисководи з DVD-R в ті роки не на всіх системних блоках були вмонтовані.
Тому потрібно запам'ятати що 1 Байт = 8 біт (якщо біт містить в собі букву комп'ютерного алфавіту, то байт можна порівнювати зі словом).
Дивимося багато чи мало нашої швидкості інтернету.
Щоб не заплутатись в Мегабайтах (МБ) і Мегабітах (Мб), то зверніть увагу, що Байти більші від Біт, а тому пишуться з двох великих літер, тоді як менші Мегабіти з меншою буквою "б".
Швидкість дорівнює 512 кбіт/с (тобто 512/8) = 64 кБ/с (цієї швидкості мало для перегляду онлайн відео);
Швидкість дорівнює (як у нас) 2 Мбіт/с (тобто 2/8) = 256 кБ/с (перегляд онлайн відео в низькій якості);
Швидкість дорівнює 4 Мбіт/с (тобто 4/8) = 512 кБ/с (швидкості достатньо для перегляду онлайн відео в якості до 480р, середня якість);
Швидкість дорівнює 6 Мбіт/с (тобто 6/8) = 0,75 МБ / с (цієї швидкості достатньо для перегляду онлайн відео в якості до 720р);
Швидкість дорівнює 16 Мбіт/с (16/8) = 2 МБ/с (цієї швидкості достатньо для перегляду онлайн відео в якості аж до 2К);
Швидкість дорівнює 30 Мбіт/с (30/8) = 3,75 МБ / с (цієї швидкості достатньо для перегляду онлайн відео в якості аж до 4К);
Швидкість дорівнює 60 Мбіт/с (60/8) = 7,5 МБ / с (цієї швидкості достатньо для перегляду онлайн відео в будь-якій якості);
Швидкість дорівнює 100 Мбіт/с (тобто 100/8) = 12,5 МБ / с (цієї швидкості достатньо для перегляду онлайн відео в будь-якій якості).

Багато людей підключаючи інтернет переживають про можливість перегляду онлайн відео.
Монтуючи відеоролики різних подій села, хочеться їх самому потім переглянути в гарній якості. На жаль при такій швидкості, яку маємо сьогодні (а сервіс YouTube її аналізує і дає картинку найгіршої якості, навіть 144р, бо вже якість 480р іде з конкретними "тормозами", а про HD в 720р годі й мріяти) - дивимось мазню на екрані телевізора чи монітора. А є ще Full HD 1080p, 4K і навіть 8К.

Для порівняння два скріншоти з відеоролика з якістю 480р і якістю 144з (або 240р), яку так часто бачимо останнім часом при перегляді відеоматеріалів.
Можна для прикладу зробити ось такий математичний розрахунок.
Якщо при нашій швидкості (яку б мав стабільно давати Com-Net) 2 Мб/с (Мегабіти в секунду) що дорівнює 250 кБ (кілобайт) перевести в годину, то отримаємо 250*3600/1024 = 878,9 МБ (Мегабайтів). Отже, якщо маємо на YouTube фільм об'ємом 879 Мб і тривалістю в 1 годину, то при нашій швидкості можемо реально його переглянути "без тормозів", при умові що в ідеалі провайдер дає справжніх 2 Мб/с. Та от біда, чи дає? А ще відеофільм тривалістю в 1 годину в HD 1280x720р має розмір 1,5 ГБ, тому рекомендована швидкість для його перегляду має бути 4 МБ/с.
Якщо на початку при підключенні безпровідного інтернету компанії Com-Net, якість була задовільною, то з часом (буквально за рік) і на сьогоднішній день ця швидкість впала до зовсім незадовільних показників, хоча щомісячна плата за інтернет-зв'язок вчасна.

Неважко підрахувати що 19,2 КБ/с = 19,2/1024 = 0,01875 МБ/с. Файл в 140 МБ поділити на 0,01875 МБ = 7 466,6 секунд піде на скачування 140 МБ, що дорівнює 2,074 год (тобто більше 2 годин). Що і видно на малюнку. Глянемо як у нас. При нашій швидкості, яку мав би дати Com-Net, а саме 2 Мб/с (два Мегабіти/сек) - переведемо в КБ/с, отже 2 000 000 біт розділити на 8 = 250 000 байт = 244,14 кБ/с (а у нас показник 19,2)!

Аналіз моєї швидкості яку дає Com-Net через он-лайн сервіс.
Зараз багато сайтів, де можна перевірити швидкість вашого інтернету, ну хоча б ось цей ресурс (www.speedtest.net). При періодичній відсутності взагалі інтернет зв'язку (часом немає по 2 дні), і швидкості яка коливається від 0 до 90 КБ/с при завантаженні файла, починаєш шукати варіанти (тобто іншого провайдера). Таким чином як альтернатива Com-Net і варіант - компанія БіттерНет. З спеціалістами цієї компанії і мав сьогодні зв'язок.
Умови. Вони є на офіційному сайті компанії (але роблю передрук).

Веду розмову з працівником компанії БіттерНет. Трохи лякає більша ціна тарифного плану "Безмежний Дім 100" за 100 грн/місяць. Але тут є спеціальна пропозиція - можна проплатити 500 грн. за 9 (дев'ять) місяців, отримавши тих самих 100 Мб/с за 55 грн/місяць.
Стосовно швидкості 100 Мб/с спеціаліст компанії дещо спростовує, реально швидкість в межах 70 - 90 Мб/с. Та цього вистачає, аж забагато.
Розмовляю із знайомим с. Городниця. У них по селі інтернет "ОГО" від УкрТелеКом і крім цього проведено оптоволоконну лінію від "Біттернет", до всіх будинків покищо не під'єднано. "Невеличкі проблеми виникають і в компанії УкрТелеком і Біттернет: десь камінь перетиснув кабель, десь затекли контакти, спеціалісти не завжди вчасно усувають несправності, та в цілому я задоволений. По Городниці підключення до будинку становить 2500 грн, але дають безплатно 6 місяців послуг інтернет-зв'язку" - говорить знайомий.
Цікавить ще одне запитання, допитуюсь у спеціаліста компанії "Біттернет". По Турівці назбирається 50 - 60 абонентів і по Фащівці 15 абонентів у яких інтернет компанії "ComNet". Чи є перспектива для такої кількості людей, як у Фащівці прокладати оптоволоконний кабель?
- Якщо, по Турівці буде така ж кількість людей на підключення до "Біттернет", то в принципі це буде рентабельно. Що ж стосується села Фащівки, то від Турівки могли б також прокласти цей кусок кабеля до села, чи там буде 10 чи 15 споживачів, єдине що ціна для підключення обладнання для мешканців Турівки складатиме бл. 1500 грн, а ціна для споживачів Фащівки обійдеться в межах 2500 - 2600 грн.
Ну а на разі вкотре від компанії ComNet вдивляюсь в ось таку привабливу картинку:

В останні роки цифри на рекламних листівках інтернет-провайдерів миготять як в калейдоскопі - 10, 50, 60, 90 Мб/сек. І ось не так давно «гонка озброєнь» провайдерів доповзла до заповітної «сотні» - є абонентська швидкість 100 мегабіт в секунду! Підключайтеся! Платіть! Але ж зовсім недавно перехід з 2 мегабіт ADSL на 10 мегабіт з оптики вважався максимумом бажань і верхом розумних, і навіть нерозумних потреб будь-якого користувача мережі.
Провів аналіз цих швидкостей у своїх друзів і родичів у яких Біттернет:
1. Взяв ролик на youtube.com в HD-якості 1080р і порівняв час, за який він повністю буде закешований браузером (тобто коли полоса завантаження на медіаплеєрі YouTube дійде до кінцевої точки). Однак при спробі що-небудь виміряти зіткнувся з тим, що за фактом плеєр youtube при відтворенні запису не намагається викачати весь ролик цілком, а завантажує в буфер фрагмент відеоролика, і далі по мірі відтворення підтримує його тривалість постійною швидкістю. А в таких умовах ніякої різниці між швидкостями і типами підключення немає! Навіть 10 мегабіт з підключенням через Wi-Fi цілком достатньо, щоб дивитися HD-відео без затримок. Тому висновок такий - для перегляду HD-відео в онлайн різниці між швидкостями 10 мегабіт в секунду і 100 мегабіт в секунду немає!
2. Завантаження (скачування) файла на свій комп'ютер при різних тарифних планах. Який же файл вибрати для вимірювання швидкості? З одного боку, він повинен бути досить великий - ну вже точно більше 100 мегабайт, з іншого - досить популярним. В результаті вибрав безкоштовний антивірусний сканер з сайту www.comss.ru - DrWeb CureIt об'ємом 140,2 МБ. І ось що вийшло: при нашій швидкості у 2 Мб/с, цей файл був завантажений за 32 хвилини! Швидкість трафіка коливалась від 2,0 КБ/с до 132 КБ/с (а має бути в ідеалі 244 КБ/с). При цьому інтернет-звязок постійно обривався. Знайомий в якого тарифний план 100 Мб/с (і платою 100 грн/місяць), це й же файл завантажив за 1 хв.30 сек. Інший знайомий з тарифним планом 10 Мб/с (і платою 60 грн/місяць) завантажив цей же файл за 2 хв.30 сек. Як бачите на 40% швидше завантажився файл з ТП 100 Мб/с, хоча насправді мав би завантажитись в 10 раз скоріше - за 15 - 16 сек. Чому так сталося?
Причина проста - сервери, з яких викачується дистрибутив, обмежують швидкість, з якою вони «віддають» цей файл. Це робиться для захисту сервера від перевантажень, адже таких одночасних завантажень може бути сто або навіть тисяча! За фактом бачимо, що в даному випадку швидкість скачування обмежена сервером і ніяке подальше збільшення швидкості доступу користувача до Мережі вище цих 10 Мбіт/с не приводить до великої різниці в часі завантаження!
Висновок: для завантаження файлів (дистрибутивів, сервіс-паків і т.д.), які викачуються з будь-якого сервера в інтернеті, є невелика різниця між 50 і 10 мегабітами в секунду, і дещо різниться між 100 і 10 мегабітами в секунду! Тобто, підвищення швидкості доступу вище 50 Мбіт/с не дасть відчутного результату! Хіба що тільки платою за тарифний план.
Тому якщо є варіант вибрати тариф.план 10 Мб/с за 60 грн, то він повністю задовільняє клієнта і непотрібно платити 100 грн за 100 Мб/с, так як перегляд фільмів в цифровій якості буде нормально відтворюватися і при 10 Мб/с і при 100 Мб/с. Але глянемо ще один варіант завантаження.
3. Завантаження великого обсягу даних через торрент-клієнт.
Невеликий відступ на особливостях технології µTorrent. Як вже з'ясували вище, завантажувати з одного сервера з високою швидкістю швидше за все не вийде - господарі цього сервера вже підстрахувалися від перевантажень і обмежили максимально можливу швидкість скачування. Щоб обійти це обмеження, був придуманий протокол і технологія torrent. Суть її в тому, що файл (наприклад, дистрибутив гри або фільм) розташований не на одному сервері, а на багатьох. При тому, що навіть не на серверах, а комп'ютерах звичайних користувачів, розташованих по всьому Інтернету. Тому можна качати файл частинами - частина з одного комп'ютера в мережі, наступну частину з іншого і т.д. Це плюс технології. Мінус - для скачування потрібна спеціальна програма torrent-клієнт, і треба мати torrent-посилання на файл, які як правило розміщуються на спеціалізованих форумах і сайтах. Наприклад фільми, які можна завантажити через Торрент на сайті tv-torrent.org .
Завантажують (по моїй просьбі і прошу друзів у яких такий інтернет засікти час, який піде на скачування ) через торрент фільм-серіал "Волчонок" розміром 7,38 ГБ. 55 хвилин іде завантаження при 10 Мб/с, 12 хв. - при 50 Мб/с і 7 хвилин завантажується цей розмір при 100 Мб/с. І ось нарешті бачимо різницю! 50 Мбіт/с швидше 10 Мбіт/с приблизно в 4 рази, а 100 Мбіт / с швидше 50 Мбіт/с майже в 2 рази. І тут же з'ясувався ще один важливий нюанс - технологія Wi-Fi серйозно обмежує швидкість каналу швидкістю приблизно 25 Мбіт/с. Висновок: використання високих швидкостей доступу до Мережі (до 100 Мбіт/с) дає реальну перевагу тільки в разі завантаження великих обсягів даних, і тільки в разі проводового підключення!
Якщо ж ви зазвичай не завантажуєте файлів великих обсягів, а користуєтеся тільки засобами перегляду інформації - браузер, онлайн-відео, пошта, то вам буде досить і 10 Мбіт/с. Тобто парадокс полягає в тому, що маркетинг провайдерів намагається змусити нас купувати все більші й більші швидкості, а насправді з ноутбуком, який підключений до роутера по Wi-Fi, для завдань, якими користуються 95% користувачів, буде достатньо 10 Мбіт/с, а подальше підвищення швидкості просто нічого не дасть! І тільки, якщо ви "професійний користувач", який просиджує ночі біля монітора (замість того, щоб спокійно спати) в пошуку торрент-роздач і завантажує сотні серій турецького серіалу, щоб подивитись тільки одну, а решту скинути в корзину, тільки в цьому випадку підключення до Мережі на 100 Мбіт/с матиме якийсь сенс.
Категорія: Заг.Інформація | Додав: Administ-or (11.01.2017)
Переглядів: 2762 | Коментарі: 20 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 20
1 Євген  
0
Тарифні плани Біттернет: 10 Мб/с - 60 грн; 50 Мб/с - 80 грн; 100 Мб/с - 100 грн.
Існує можливість такого підключення (тобто проведення оптоволоконної лінії) по Турівці і навіть по Фащівці. Для цього потрібно мати списки людей, які дадуть згоду на отримання такої послуги за плату описану в цьому матеріалі.

2 Паша Возний  
Хто писав цю статтю зв'яжіться зі мною будь ласка

3 Євген  
0
При розмові з оператором (чи спеціалістом) БіттерНет, повідомили що на сьогодні тарифних планів 10 Мб/с і 50 Мб/с - немає. Ними користуються ще ті люди, які підключили такі тарифні плани ще колись. Єдиний існуючий тарифний план на нині - це 100 Мб/с з щомісячною платою 100 грн.

4 Костя  
34 коментарі про якість інтернет від Біттернет. 2 добрих і 32 поганих. Ссилка - http://www.spr.ua/otzyvy/bitternet.html
почитайте !!!

7 Administ-or  
0
32 негативних коментарі - це не є показник. Ми коли щось не так, стараємось свій негатив викласти в коментарях. А коли все добре, вважаємо що так має бути і схвальних відгуків не пишемо. За кілька років роботи Біттернету на теренах нашої області, добрих відгуків все таки мабуть більше, просто користувачі їх не викладають.
Відповідь для 6 Oleg
Біттернет це не Колумбус.
Я не рекламую котрогось з провайдерів, для мене головне, щоб в селі був швидкісний і якісний інтернет. А від кого він буде іти - байдуже.

5 Володя  
По Мишковичах провели оптиковолоконну лінію. Кабель пустили по електроопорах, хоч по маркуванні на ньому він має іти під землею. Відстань між опорами більша ніж він може витримати. Як він буде працювати далі, незнаю. Поки що люди задоволені провайдером, це не то що було 3-4 роки назад.

6 Oleg  
Біттернет то той самий Колумбус. Працює непогано. А про Комнет туфта сама настояча. В когось купляють трафік і перепродуют. та щей бабки грибут.

8 Євген  
По селу Рожиськ для проведення оптоволоконного кабелю від Біттернет дали згоду 37 мешканців села, таку інформацію дав знайомий цього села.

9 Sasha  
В Тарноруді встановлюють вишку на радіоінтернет від X-City. Вже на днях запрацюe.

10 Євген  
0
Втішного мало від встановленої вишки на радіо і-нет в вашому селі! У Фащівці також радіоінтернет від Com-Net, але на відміну від Хмельницького X-City, ми платимо 90 грн за 2 Мб/с. Тарифи X-City значно вищі, за цих же 2 Мб будете платити 150 грн, (як у нас за 4 Мб). Так що, варто було більш ретельно вибирати провайдера.

13 Vozniy  
І ще, оптику в Тарноруду ніхто не прокладе, оскільки це дуже дорого, і немає такої кількості людей, щоб навіть вийти в 0. Будуть одні мінуси, а компанії це не на руку... Х-СІТІ це бездоганний варіат тому, що Інтертелеком це ще гірше 2G інтернету від Київстар. Ну, і більше вибрати немає з чого...

11 Євген  
0
Дещо покращилась швидкість в останні дні, так на сьогодні 1 лютого бачимо таку картинку:

Питання, чи надовго ?

12 Vozniy  
Євген, поспілкувавшись з представником компанії ComNet, Він надав мені таку інформацію...
З 1 березня буде прокладатись оптика в селі Турівка. Всі абоненти будуть переводитись на кабель, що суттєво знизить навантаження на БС. БС, яка розтащована в с. Постолівка зараз з'єднана з селом відстань до якого 22 км (нічегонький такий радіомост). Ця відстань дуже сильно впливає на завантаження частоти 5Ггц, оскільки не тільки ComNet на ній сидить, а й купа інших провайдерів, які працюють по такій самій технології. Суть до діла... Коли в Турівці прокладуть оптику, Постолівську базу направлять на базу, яка в Турівці, а це всього навсього 6-7 км, і в цьому діапазоні провайдерів взагалі немає. І тоді на базу в Постолівці цитую провайдера: - "можна буде прогнати до 400 мбіт.с" Враховуючи те, що всіх абонентів з Малої Луки, Постолівки, Зайчиків, Фащівки максимум 30-35 чоловік і в усіх практично швидкість 2 мб.с використовуватись буде до 70 мбіт.с, якщо всі одночасно будуть через торент качати файли. Навіть, якщо по 4мбіт.с буде у всіх - це 120 мбіт. І пропаде проблема з пінгом, який скаче від 30-200 і з швидкістю. А за Х-CITY - це компанія, яка дуже швидко розширюється, і якщо навіть тарифи в них більші, всеодно, я подав заявку на підключення, сам з Постолівки. Якщо монтажник проб'є горб між Тарнорудую та Постолівкою, без вагань зміню провайдера тому, що знаю багатьох людей, які сидять на ХСІТІ не один рік. Все працює бездоганно. До того ж замітив таку тенденцію - ХСІТІ дає більше заявленої швидкості на 0,50 - 1,00 мбіт. Але це вже таке. Наразі я вже нагодований сніданками від ComNetу, але повірив в те що проблема зникне в березні. Ну все "вроді" сказав smile

14 Євген  
0
Для цифров. ТБ нам було б достатньо до 5 Мб/с. Тільки щоб реально давали. X-City таку дає за 250 грн/місяць. Воно трішки дорогувато для людей які не мають аж такого доходу в сім'ї (як по наших селах). Я сам також дзвонив в X-City з питанням підключення Фащівки до БС в Тарноруді. Сказали, що потрібно назбирати з 10 - 12 користувачів і тоді будуть вивчати це питання. Як мінус X-City - завищені тарифи, як плюс - через радіо (хоч насправді це мало б бути мінусом), та враховуючи часті обриви (перетерло кабель до ставба, чи щось інше, як описує 5 Володя). Наразі будем сподіватись, що до Турівки прокладуть опт.каб, і воно справді так буде. Але, якщо у мене буде варіант підключитись до опт.волокна - я його використаю.
P.S. (5 лютого) Про Біттернет забув дописати. Ні-ні, не для реклами, і так вже розрекламував. Але ще раз попросив знайомого з Оріховця провести аналіз швидкості при скачуванні файла розміром 140 МБ. При цьому не хотів "крутити" хлопцеві голову про те, щоб відключив Skype та обновлення інших програм які обновляються у фоновому режимі і постійно "підв'язані" до свого сервера.
- В останні дні, швидкість впала, каже знайомий Андрій (у нього Біттернет, тарифний план ще старий - 50 Мб/с за 80 грн/місяць).
- А яку швидкість показує в тебе браузер при скачуванні цього файла? - запитую я.
- Скаче від 700 до 900 КБ (кілобайт), відповідає. Мало, раніше було більше тисячі.
- Кабель у тебе напряму до комп'ютера під'єднаний?, запитую.
- Ні, я скачую через Wi-Fi.
Ось так, поки з ним поговорив, він цих 140 МБ скачав за 3 хвилини, при чому через роутер. Отже швидкість становила 6 - 8 Мб/с.
Що тут добавити, нічогенька така швидкість за плату у 80 грн/місяць. Чи дадуть інші провайдери щось подібне?

15 Павлік  
передзвоніть будь ласка знову ж таки на цей номер -
Є пропозиції по x-city. Там дорожче, але диллер на місці і будь яка поломка чи питання стосовно інету вирішується за 1 день. Буду вдячний, якщо перенаберете.

16 Vozniy  
Шановні жителі села Фащівка, Мала Лука, Постолівка, представники компанії X-CITY дали згоду на підключення наших сіл до їхньої мережі за умови 10 чоловік готових підключитись. В кого вже є обладнання від ComNet просто переналаштовується антена. Ціна підключення 600 грн. в кого є обладнання. 1900*+ підключення з "нуля". Запитаєте Ви - а чим він кращий від ComNet?? Знову гроші викинути?? - Відповідь - це якісне обслуговування, я буду обслуговавати наші села, живу у Постолівці - реагування на виклик максимум 1 день. Швидкість - Ви платите за 2 мегабіта в ComNet 90 грн - отримуєте 1.50 - 1.60 мбіт с. Тут тарифи будуть дорожчі на 20 грн кожен, але по факту 110 грн - 2. мегабіта (по спідтесту 2,90мбіт. с), що практично на 1 мбіт вище заявленої швидкості, і так далі 130 грн - 3 мегабіта (по спідтесту 3,90 мбіт/с), 4 мегабіта (4,90 мбіт). Мережа X-City є міською цифровою мережею, що побудована на !!!власних!!! волоконно-оптичних інформаційних магістралях, яка може передавати будь-яку інформацію і пропонує широкий спектр рішень у області мережевих технологій. Тобто X-city хто ще не знає - це велика компанія, яка надає послуги інтернет доступу по всій Хмельницькій області, цілодобова техпідтримка, а не так як в ComNet - якщо додзвонився вже радий... Зараз я прикріплю скріншоти швидкості X-CITY в селі Тарноруда, де вже підключено біля 15 абонентів які забули що таке "тормоза" при перегляді відео, а діти забули про слово PING -t в "командному рядку". Я особисто побував у свого дядька, який підключив "X" вдень, ввечері - різниці немає працює бездоганно. В Тарноруді тарифи вищі тому, що немає корнкуренції. Я особисто відповідаю за якість надання послуг компанією X - City. Якщо Ви плотите за 2 мбіта Ви їх отримуєте і так любий тариф вплоть до 8 мегабіт. Якщо скажімо, я назбираю 10 чоловік і подам списки на Хмельницький, база буде встановлена на протязі місяця, двох. Зараз я є діючим абонентом ComNet і я вже не можу вірити в цю брехню... Дякую Всім. Сподіваюсь на плідну співпрацю. Якщо виникнуть Питання дзвоніть з задоволенням надам відповідь на них:
Моб.тел-

Скріншоти
Пінг та швидкість абонента в якого тариф 3 мегабіта - http://uploads.ru/CKT8Z.png
Пінг та швидкість антени абонента на сервер X-CITY в Хмельницькому (що видає Ваша антена)- http://uploads.ru/ea7HJ.png
Пінг на 8.8.8.8 - "Google" - http://uploads.ru/1c4BF.png

________________

*+ роутер, налаштування роутера, прокладання локальної мережі
(це все вже по бажанню абонента)

18 Євген  
0
Багато вже наговорили про Com-Net, хоч насправді говорити немає про що. Потрібно почати з того, що є складений Договір, який потрібно розірвати з цією компанією. Умови Договору викладені досить цікаво. В пункті 2.4.2 (мал-1) цього Договору вказано, що споживач кінцеве обладнання має придбати сам (так воно і є, ми його купили).
А в пункті 7.8 (див. мал-2) вказується, що після припинення дії Договору обладнання передане в користування, повертається Виконавцю. Зробив цікаві виписки з Договору (див.малюнки)
   
Що за обладнання має повертатись? Якщо обладнання (згідно пункту 7.8) нам не передане у користування, а куплене нами за власні кошти - то повертати нічого не потрібно. Скоріше за все, що раніше таке обладнання давали у користування (як в оренду) і воно поверталось власникам після розірвання Договору. Цей старий пункт Договору чомусь залишився.
А сьогодні головне, щоб не вийшло так, що розірвали договір з Com-Net і нічого не получилось з Х-Сіті бо не назбиралась відповідна кількість людей. Або прийшлося сплачувати велику суму на купівлю всього обладнання з нуля, бо це вилучили власники Com-Net доказавши Споживачам що мають на це право. Адже Договір можуть тлумачити по своєму і з користю для себе. Але ми повинні розуміти, що за все заплачено, і повертати нічого не потрібно (другий раз наголошую на цьому). Сплачувати 1900 грн за обладнання і підключення від Х-Сіті (для нових користувачів) це не є велика сума, таку ж суму буквально півтора року тому з нуля ми віддавали за обладнання для підключення інтернету від Com-Net. Якщо переналаштування нашого обладнання, (яке вже є у користувачів і яке не потрібно купляти по новому: роутер, приймальна антена) обійдеться у 600 грн то як для мене - прийнятно.  Але всю процедуру  переходу до іншого провайдера треба продумати.

17 Євген  
0
Можливо виникне запитання, що таке Пінг ? Це час за який ваш комп'ютер відкликається на запит. Час за який дані (або кусочок інформації) з вашого комп'ютера відправляються на сервер і повертаються назад. Чим менший показник, тим краще. Особливо відчувається при грі "стрілялок" в on-line (поки прицілився, тебе вже застрілили. Добре хоч не по справжньому !). Це є якість каналу (не плутати з швидкістю інтернету, бо часом при високій швидкості і пінг може бути величеньким). Залежить звичайно і від віддаленості сервера. Якщо десь в "тридев'ятому царстві" то показник може сягати 200 - 300 мс. Часом на комп'ютері працюють програми в фоновому режимі (здається вже десь писав про це), той же Chrome завжди "підвішаний" до сервера, як і інші Браузери. Перевірити свою швидкість на отримання і відправку, а також і пінг можна на цьому відомому сайті Speedtest.net, а можна через командну строчку ПУСК - Выполнить - (вводимо у вікно) cmd - Enter - в ком.строці вводимо ping  і IP-адресу (або доменне ім'я) і отримуємо результат.

19 Євген  
0
Список абонентів, які дали згоду на зміну провайдера (посилання)

20 Vozniy  
Список бажаючих підключити X-CITY (14 чоловік), переданий інженерам компанії. Також подана карта з розташуванням абонентів, та умовним, повторюсь, розташуванням майбутньої БС.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація/Sign Up | Вхід/Log In ]
New-forum uCoz-forum GD Свобода IP WebPlus тИЦ WebSpidTest PROXI x-sity