П`ятниця, 20.09.2019, 07:04Вітаємо Вас Гість | Головна | Реєстрація/Sign Up | Вхід/Log In

Форма входу

Пошук по сайту

Міні-ЧАТ

ПовідомленняОстанні публікації


********
********
Videofilm uroczystości
200 – lecie kościoła Świętego Stanisława w Tarnorudzie.
В розділ VIDEO-матеріали завантажено 3 фільми приурочені події святкування 200-річчя храму в селі Тарноруді.
Відео - матеріал про похід на Стінку для вшанування пам'яті трагічно загиблих 1945 року
********
********
********
Приємного перегляду

Портали/сайти


Сторінками газетСвобода - тернопільська газетаОцінка сайту

Оцініть сайт Фащівки
Всього відповідей: 273

Статистика переглядів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters

Реквізити сайту:


E-mail the site:
evgyb@yahoo.com

(067)9296598

НОВИНИ
Головна » Статті » НОВИНИ СЕЛА

Кому віддати свої паї ?
Листоношам після Великодніх свят прибавилось роботи. 15 квітня вони розносили листи з пропозицією до пайовиків сіл Турівки, Фащівки та Тарноруди (чиї паї на сьогодні орендує ферм. господарство "Мрія", Гута Іван М.), від керівника фермерського господарства "Золотий Жайвір" (село Городниця) на таких умовах:

Господарство "Золотий Жайвір" спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур.
Дещо раніше пропозиції про передачу своїх паїв поступали від компанії "Астарта", яка орендує землі села Тарноруди (на Хмельниччині) і також спеціалізується на вирощуванні зерновий та технічних культур. Тільки за укладання договору оренди, керівники "Астарти" пропонували безоплатно 100 кг цукру.
Ще одна пропозиція про передачу паїв поступала у березні цього року від керівника ТОВ "Агро-млин" Олійника Степана Б., та виконавчого директора Вовка Богдана Я. Землеробство не єдина сфера діяльності фірми, яку очолює Богдан Олійник. Їй належить ТОВ "Скалатхлібпромбуд", більше відоме як цегельний завод в Зарубинцях. То ж у людей на сьогодні є вибір, кому віддати свої паї.
На зборах пайовиків наших сіл (Турівки, Фащівки і Тарноруди), які відбулися у четвер 16 квітня за більшістю голосів було прийнято рішення і надалі залишити свої паї за "Мрією" (Гута І. М., або його довіреними особами), але вже підвищено оплату за кожен пай (середній пай становить-2,73 га). Якщо раніше пайовики нашого села отримували 950 кг зерна та 50 кг цукру на рік, то вже цього року будуть отримувати 1300 кг зерна та 100 кг цукру.
А як по інших селах ?
Тарноруда (Хмельницька обл.) - компанія Астарта виплачує пайовикам (пай складає 2,38 га) 1200 кг зерна + 50 кг цукру;
Частина людей цього села, які віддали свої паї фермеру Лабазюку, отримують 1100 кг зерна + 50 кг цукру + 50 кг муки. Крім того Лабазюк займається ремонтом доріг у селі, допомагає коштами які виділяє на сільський клуб, дитячий садок, ФАП та інше. Для сільської школи закупив пальне на 5000 грн для підвезення дітей. У Зайчиках будує свиноферму та цех для розливу мінеральної води. Близько 40 чол. з сіл Тарноруди та Постолівки, там мають роботу на будівництві.
Городниця (фермер Герунь) на пай площею 1,35 га - дає 1200 кг зерна та 100 кг цукру.
Скалат, Городниця, підприємство Сортодільниця, Остап'є (фермер Дацків) - дає 1500 кг зерна + 150 кг цукру + 10 кг крупи гречки на паї, які перевищують площу 2,0 га.
Мала Лука (фермер Гута) - до цього року виплачував за пай (у М.Луці він більший за площею як у нас і становить 3,40 га) - 1200 кг зерна + 50 кг цукру. На зборах пайовиків села М.Луки, було домовлено про підвищення плати за пай до: 1450 кг зерна + 50 кг цукру.
Іванівка (ген. дирек. Олійник, вик. дирек. Вовк) - на паї люди отримали за минулий рік грішми 1500 грн.
(Інформація про розміри оплати за паї у населених пунктах отримана із слів їх власників).
Категорія: НОВИНИ СЕЛА | Додав: Administ-or (19.04.2015)
Переглядів: 843 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Олько  
Шановні. Наразі Дацків платить найбільше в області. Збирались такі як він і хотіли втаксувати якусь одну плату то він навіть не поїхав на то зібраня. сказав даю стілько скільки хочу. Але подивимся як він буде платити коли понабирає землі. має дятько їдну стодолу і три штири трахтори і хоче понабирати паїв. А гута то вже пройдений етап

Ім`я *:
Email *:
Код *:
New-forum uCoz-forum GD Свобода IP WebPlus тИЦ WebSpidTest PROXI x-sity