а) показу у фотографіях та коротких відеофрагментах краєвидів місцевостей, об"єктів, будівель, мешканців села;
б) висвітлення визначних подій села та історичних моментів;
в) розповідей та оповідань з історії походження села;
г) розміщення інформації, новин та оголошень різного роду та характеру стосовно села.
ЗАСТОРОГА! Категорично забороняється розміщати на сайті порнографічні та еротичні зображення або відеоматеріали зі сценами насильства, заклики до насильства а також національної, расової, релігійної і статевої дискримінації, заклики до скидання діючої влади та всього того, що суперечить кримінальному кодексу України.
Побажання та рекомендації ви можете направляти на E-mail:
evgyb@yahoo.com - поштова скринька адміністратора
КОРОТКИЙ ОПИС САЙТУ
Розділ "Фотоальбоми" розділений на категорії: Фащівка (ФОТО), Турівка (ФОТО), Тарноруда (Тернопільська), Тарноруда (Хмельницька), Стежками нашого краю.
В свою чергу ці категорії поділяються на підкатегорії.
Наприклад Фащівка(ФОТО), нараховує кілька підкатегорій:
Фащівка (ЗАГАЛЬНІ) - ввійшли фотографії людей недавнього часу у будні і свята;
Фащівка (КРАЄВИДИ) - ввійшли фотографії природи села та будівель;
Фащівка (Старий альбом) - ввійшли фотоархівні старі фотографії з сімейних альбомів різних родин:
Гиба Є., Безпалько М., Галандзія Т., Головко І., Задорожного О., Коблюк З., Коваль Г., Козій (Федишин) М., Козій Т.Я., Міняйло М., Муца Я., Небесної (Дерень) Г., Оконської Г., Самійло М., Скальської Ю., Славко Є., Ставничої М.Д., Століцького І., Козій (Шуль) Н., Юрчака В., Якимів І., Козій М.Т., та інших.
Фащівка (Визначні події) - ввійшли фотографії перебування у Фащівці копії зарваницької Божої Матері, фотографії історичної зустрічі фащівлян у серпні 2012 року.
Фащівка (Новий цвинтар) - ввійшли фотографії памятників сільського кладовища.
Створено в розділах віртуальну інтерактивну карту нового цвинтара Фащівки (див.малюнок), за допомогою якої можна віднайти могилу захоронених родин з переглядом фотографії памятника яка відкриється у новій вкладці.
На сайті Ви знайдете матеріали діяльності товариств, гуртків, кружків які діяли у Фащівці в першій половині 20-го століття. Діяльність "ПРОСВІТИ", кружок "Союзу Українок" та "Рідної школи", товариство "Сільський господар" - розміщені матеріали протоколів засідань, списки членів гуртка, їх характеристики надані тодішньою владою і т.д.
В копіях матеріалів Держ.історичного архіву Львова знаходиться опис фащівської церкви за 1798 - 1805 роки, деякі відомості з історії, опис церковних будівель, опис меж церковних полів та інші документи.