Завантаження фотографій на сайт - Форум
Четвер, 08.12.2016, 09:55Вітаємо на форумі Гість | Головна | Реєстрація/Sign Up | Вхід/Log In

Форма входу

Пошук по сайту

Міні-ЧАТ

Повідомлення

Останні дописи

Videofilm uroczystości
200 – lecie kościoła Świętego Stanisława w Tarnorudzie.
В розділ VIDEO-матеріали завантажено 3 фільми приурочені події святкування 200-річчя храму в селі Тарноруді.
В розділі VIDEO-матеріали завантажено 2 фільми "Перше святе причастя". Подія відбулась в с. Турівка 29 травня 2016 року.
Відео - матеріал про похід на Стінку для вшанування пам'яті трагічно загиблих 1945 року
Приємного перегляду

Портали/сайти

Село в соцМережах

Сторінками газет

Свобода - тернопільська газета

Оцінка сайту

Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 250

Відвідувачі

Статистика

free counters

Реквізити сайту:

E-mail the site:
evgyb@rambler.ru

(067)9296598

Завантаження фотографій на сайт - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ » Фотоальбоми » Завантаження фотографій на сайт (Умови завантаження фотографій на сайт)
Завантаження фотографій на сайт
Administ-orДата: Неділя, 22.04.2012, 20:11 | Повідомлення # 1
Admin SITE
Група: Адміністратори
Репутація: 3
Статус: Offline
Завантажуються якісні фотографії об'ємом до 280 КБ, і які мають відношення до сайту села. Всі інші видаляються НЕГАЙНО. Всі фотографії попадають в підкатегорію "Фото гостей". За бажанням автора фотографій, вони можуть бути переміщені у відповідні розділи інших категорій.

Zavan100Дата: Вівторок, 24.04.2012, 21:51 | Повідомлення # 2
*
Група: Користувачі
Репутація: 0
Чому, коли знахожуся в розділі "Фащівка (Визначні події)", я не можу по фільтру "Сільський цвинтар" знайти могилу своїх батьків? Шо за єрунда!

Administ-orДата: Вівторок, 24.04.2012, 22:06 | Повідомлення # 3
Admin SITE
Група: Адміністратори
Репутація: 3
Quote (Zavan100)
Чому, коли знахожуся в розділі "Фащівка (Визначні події)", я не можу по фільтру "Сільський цвинтар" знайти могилу своїх батьків? Шо за єрунда!

Тому що ви знаходитеся фактично в підкатегорії розділу. І фільтр робить пошук в цьому ж розділі (тобто Фащівка (Визначні події). А там звичайно фотографій могил сільського цвинтаря немає.
На сьогодні існує тільки 4 категорії розділу: Фащівка (ФОТО), Турівка (ФОТО), Тарноруда (Тернопільська) і Тарноруда (Хмельницька). Вам необхідно перейти в категорію розділу Фащівка (ФОТО), там діють всі фільтри і теги.
Не можна наприклад в підкатегорії "Церковна метрична книга" шукати фотографії природи села, бо їх звичайно там немає.

Форум » ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ » Фотоальбоми » Завантаження фотографій на сайт (Умови завантаження фотографій на сайт)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

uCoz-forum YD Свобода IP WebPlus тИЦ PROXI